WaR4-uM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WaR4-uM

VITAJTE na diskusnom fóre !!!
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Zvieratá

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 87
Age : 31
Registration date : 13.06.2007

Zvieratá Empty
OdoslaťPredmet: Zvieratá   Zvieratá Icon_minitimeSt jún 13, 2007 10:28 pm

Stretnú sa traja netopieri. Prvý je celý krvavý a hovorí:" Vidíš hentú kravu? Tú som celú vycecal." Na druhý deň sa stretnú opať. Zase hovorí druhý a je ešte krvavejší:" Vidíš hento stádo kráv? To som ja celé vycecal."Na tretí deň úplne celý najkrvavejší posledný netopier hovorí:" Vidíš henten komín? lebo ja som ho nevidel:"

Horar nema rad medvede.tak sa rozhodne aj toho posledneho co je v lese zabit..zobere pusku a vystreli..spokojný odchadza domov.zrazu ho niekto chyti ze plece-medved.a hovori mu:za to co si spravil mi teraz musis vyfajcit.tak horat mu z velkou nechutou vyfajci.na druhy den zobere silnejsiu zbran zase vystreli,odstreli polku hory a spokojný ide domov ze ho uz urcite zabil.zachvilu ho niekto chyti za plece-zase medved.a zase mu musi vyfajcit.tak horar to d nechutou zase spravi.na treti den cely nasraty zobere brokovnicu odstreli celu horu a spokojny ide dom ze to uz urcite medveda zabilo.ale zase ho nieco chyti ze plece-opat medved.a hovori mu:ja to nechapem,preco to robis?tak vies co bud si kokot alebo rad fajcis-nech sa ti paci. Smile

Zajac si otvorí v lese dokonalý obchod, kde proste dodá zvieratkám všetko, na čo si spomenú. Vlkovi to nedá a chce dokázať že zajac nemá obchod dokonalý.
Príde a hovorí mu: "Zajac daj mi dvere na Babetu!"
Zajac zbehne do tmavej pivnice, šramotí tam, po chvíli vybehne a podá vlkovi dvere na Babetu. Vŕta mu to hlavou, tak príde aj na druhý deň a chce stierače na okuliare. Zajac zase zbehne do pivnice, šramotí tam a po chvíli mu prinesie stierače na okuliare.
Už ho to vážne nebaví a tak na ďalší deň príde a chce 10 kilov piči.
Zajac ho zavedie do tmavej pivnice a hovorí mu: Čo vidíš?
Vlk hovorí: No vidím akurát tak veľkú piču.
Zajac: Tak si odkroj 10 kilov!

Poľovník cely život chodi na polovačky a nikdy nic nezastrelil tak ho uz žena začne podozrievat či nahodu ju nepodvadza. Raz sa tak polovník vrati z polovačky samozrejme nic nezastrelil tak cestou v supermarkete kupil dvoch odratych zajacov. Príde domov položí ich na stôl pred ženu. Ona sa poteší ale pyta sa ako si zastrelil už odratých zajacov. No neuveríš mi idem ti tak polese a vidím hýbe sa krík odhrniem konáre a tam dva zajace sexujú tak som na nich namieril a povedal ani sa neobliekajte!

Pozerá sa chlapík z okna, zbadá gorylu na strome v jeho zahrade. Volá do zoo. Za par minút dorazí auto, vybehne sneho ošetrovatel... Ten zhodnotí situáciu, otvorí zadné dvere auta a začne vyberať náradie. Postupne podáva chlapíkovy palicu, putá, rebrík,revolver a dobermana na vodítku... Plán je takýto: ja vyleziem na strom, štuchnem do goryli, ona spadne na zem, vycvičený pes sa jej zahryzne do rozkroku, gorila sa chytí oboma rukami medzi nohy a vy jej v tom momente nasadíite putá... pouceny chlapik sa cestou k stromu pýta: a načo mi je revolver? Keby som náhodou padol zo stromu, okamžite zastrelte psa!!!

Na lúke sedí myška a kope si jamku. Okolo ide zajac a hovorí: "Myška prečo nezájdeš ku krtkovi a nepožičiaš si od neho lopatku?"
Myška sa teda vyberie ku krtkovi a celú cestu si hudie:
"Krtko je chmuľo, on mi tú lopatku nepožičia."
20 m pred krtincom:
"On strašne lakomý istotne mi ju nedá."
10m:
"On je strašný chrapúň."
Príde ku krtkovi zabúcha na dvere, otvorí jej krtko a pýta sa:
"Čo chceš?"
V tom myška zoberie tehlu, hodí ju krtkovi do hlavy a vraví:
"Tak si ju teda zožer!"
Návrat hore Goto down
http://war4-um.7x.cz
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 87
Age : 31
Registration date : 13.06.2007

Zvieratá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zvieratá   Zvieratá Icon_minitimeSt jún 13, 2007 10:29 pm

Rozprávajú sa zvieratá zo zoologickej záhrady:
Lev vraví: "Mali by sme tu trochu poupratovať"
Žaba na to: "Mali by sme tu trochu poupratovať"
Lev vraví: " Ty žaba poupratuj našu vaňu"
Žaba na to: "Ty žaba poupratuj našu vaňu"
Lev vraví:" Ten kto má veľkú hubu ten po nej aj dostane"
Žaba na to: " Ó, chudák krokodíl ! "

Starosta lesa - medveď - vyhlásil že zvieratá v jeho lese nesmú kakať . Zajko to raz nevydržal a pustil. Okolo išiel medveď. Zajko si kopku rýchlo zakryl no medveď sa ho spýtal: "Zajko čo to tam máš?". Preľaknutý Zajko sa však vynašiel a odpovedal: "Motýľa."
"Tak mi ho ukáž!" povedal medveď.
Zajko odokryl kopku:"Ach sviňa zdrhol, ale akúúúúúúúú kopu tu nechal!"


Stretnu sa dvaja chlapi so psami.
Jeden ma pitbula a druhy jazveca,ktori velmi brese na pitbula.
Nech radsej bude ticho-povedal pan s pitbulom
Nebude,nech idu na suboj!!!-povie pan jazvecika
Dobre,ale za svojho pitbula nerucim,lebo moj urcite vasho roztrha!!!-sebavedome zahlasi pan s pitbulom
Po 5 minutach roztrha jazvec pitbula ako granulu.
Ako to dokazal,ved moj pitbul stal 50000!!!-smutne povie pan pitbula
Kolko stal ten vas???-spyta sa pan pitbula
Pan s jazvecom hovori- No tak,100 000 plastika a 100 000 krokodil!!!

Mamicka koza ma 7 kozliatok a mamicka ide nakupovat do obchodu a ked im bude niekto klopat nech im povie heslo.Mamicka im povedala heslo OBLIZ MI RUKU ake mali povedat tim co budu klopat.Mama odisla a o pät minut im niekto klopal na dvere.Kozliatka priutekali k dveram a opytali sa:AK si nasa mamicka povedz nam heslo.hlas sa ozval a povedal:OBLIZ mi ruku.A kozliatka na to:ty nam nohu mame kukatko.
Návrat hore Goto down
http://war4-um.7x.cz
 
Zvieratá
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
WaR4-uM :: Diskusia :: Vtipy-
Prejdi na: