WaR4-uM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WaR4-uM

VITAJTE na diskusnom fóre !!!
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Môj sladký dom

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 87
Age : 31
Registration date : 13.06.2007

Môj sladký dom Empty
OdoslaťPredmet: Môj sladký dom   Môj sladký dom Icon_minitimeSt jún 13, 2007 5:58 pm

Môj vysnívaný dom si predstavujem ako veľké sladké červené lízatko. Palička je výťah a v hornej časti žijem. Bývam vysoko, aby som bol preč od všetkého dymu a špiny. Ale to lízatko je zázračné. Z normálneho lízatka sa mi zuby kazia, ale toto funguje presne naopak. Zuby mi nekazí, ale čistí.

V strede domu stojí veľký ďalekohľad. Ním ľuďom kradnem ich každodenné deje života a ukrývam ich do čierneho zápisníka. Pozorujem ako ľudia žijú, ako sa smejú, ale i plačú. Vedľa neho sa vlní sladká zelená želatína, na ktorej každú noc snívam svoje farebné sny.

V celom dome nie sú ani jedny hodiny a nikdy sa nikam neponáhľam. Všade sa rozliehajú krásne červené ruže a husté svetlozelené paprade. Moje najnudnejšie chvíle mi spríjemňuje veľký televízor.

Vedľa obrovskej fontány, z ktorej tečie sladká čokoláda, stojí ešte väčší bukový stôl, ktorý priam prekypuje jedlom. Na vrchole lízatka presvitá veľká sklenená klenba.

A čo v mojom sladkom dome zväčša robím? To, čo mám najradšej. Jem.
Návrat hore Goto down
http://war4-um.7x.cz
 
Môj sladký dom
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
WaR4-uM :: Škola :: Slovenčina a čeština-
Prejdi na: